Societies

Israel Society for Auditory Research (ISAR)

אגודה ישראלית לחקר השמיעה
President Prof. Karen B. Avraham
  • karena@tauex.tau.ac.il

Israel Society for Biochemistry and Molecular Biology (ISBMB)

האגודה הישראלית לביוכימיה וביולוגיה מולקולרית
President Prof. Gideon Schreiber
  • Gideon.schreiber@weizmann.ac.il

Israeli Society for Bioinformatics and Computational Biology (ISBCB)

אגודה ישראלית לביואינפורמטיקה וביולוגיה חישובית
President Prof. Ora Furman
  • oraf@ekmd.huji.ac.il

Israel Biophysical Society (IBS)

האגודה הישראלית לביופיסיקה
President Prof. Elisha Haas
  • Elisha.Haas@biu.ac.il

Israel Society for Skeletal Biology and Medicine (ISSBM)

האגודה הישראלית לביולוגיה ולרפואה של השלד
President Prof. Dafna Benayahu
  • dafnab@post.tau.ac.il

Israel Society for Cancer Research (ISCR)

אגודה הישראלית לחקר הסרטן
President Prof. Angel Porgador
  • angel@bgu.ac.il

Israel Society for Cell Biology (ISCB)

אגודה ישראלית לביולוגיה של התא
President
Prof. Ronit Sagi-Eisenberg
  • histol3@post.tau.ac.il

Israel Society for Clinical Laboratory Sciences (ILMAR)

איגוד ישראלי למדעי המעבדה הרפואית
President Prof. Avi Peretz
  • APeretz@poria.health.gov.il

Israeli Forum for Cytoskeleton and Motility (IFCM)

הפורום הישראלי לשלד ותנועת התא
President Dr. Leah Gheber
  • lgheber@bgumail.bgu.ac.il

The Israeli Society for Developmental Biology (IsSDB)

אגודה ישראלית לביולוגיה התפתחותית
President Prof. Eli Arama
  • eli.arama@weizmann.ac.il

Israel Society for Diabetes (IDS)

האגודה הישראלית לסוכרת
President Prof. Naim Shehadeh
  • n_shehadeh@rambam.health.gov.il

Israel Society for Ecology and Environmental Quality Sciences (ISEES)

אגודה ישראלית לאקולוגיה ומדעי הסביבה
President Prof. Michal Green
  • agmgreen@tx.technion.ac.il

Israel Endocrine Society (IES)

אגודה ישראלית לאנדוקרינולוגיה
President Prof. Avi Karasik
  • karasik@post.tau.ac.il

Israel Fertility Association (IFA)

אגודה ישראלית לחקר הפוריות איל"ה
President Prof. Talia Geva
  • gevat@szmc.org.il

The Israeli Society of Gene & Cell Therapy (ISGCT)

האגודה הישראלית לתרפיה גנטית ותאית
President Dr. Adi Barzel
  • adibarzel@gmail.com

Genetic Society of Israel (GSI)

האגודה הישראלית לגנטיקה
President Prof. Martin Kupiec
  • martin@post.tau.ac.il

Israel Society of Heart Research (ISHR)

אגודה ישראלית לחקר הלב
President Prof. Jonathan Leor
  • leorjonathan@gmail.com

Israel Immunological Society (IIS)

אגודה ישראלית לאימונולוגיה
President Prof. Mira Barda-Saad
  • bardasm@mail.biu.ac.il

Israeli Society for Mass Spectrometry (ISMS)

President Prof. Tamar Geiger
  • Geiger@post.tau.ac.il

Israel Society for Medical Mycology (ISMM)

אגודה ישראלית למיקולוגיה רפואית-אימ"ר
President Prof. Esther Segal
  • segale@post.tau.ac.il

Israel Society of Medical Genetics

אגודה ישראלית לגנטיקה רפואית
President Prof. Hagit Baris
  • HB_Feldman@rmc.gov.il

Israel Society for Microbiology (ISM)

אגודה ישראלית למיקרוביולוגיה
President Prof. Anat Herskovits
  • anathe@tauex.tau.ac.il

Israel Society for Microscopy (ISM)

האגודה הישראלית למיקרוסקופיה
President Dr. Amit Kohn
  • akohn@tauex.tau.ac.il

The Israeli Society for Neuroscience (ISFN)

עמותה ישראלית למדעי המוח
President Prof. Jackie Schiller
  • Jackie@tx.technion.ac.il

Israel Crystallographic Association (ICA)

President Prof. Raz Zarivach
  • zarivach@bgu.ac.il

Israel Society for Oxygen and Free Radicals Research (ISOFRR)

האגודה הישראלית לחקר חמצן ורדיקלים חופשיים
President Prof. Moran Benhar
  • benhar@technion.ac.il

Israel Society for Parasitology, Protozoology and Tropical Diseases (ISPPTD)

האגודה הישראלית לפרזיטולוגיה, פרוטוזואולוגיה ומחלות טרופיות
President Prof. Eli Schwartz
  • elischwa@post.tau.ac.il

Israel Society for Physiology and Pharmacology (ISPP)

האגודה ישראלית לפיזיולוגיה ופרמקולוגיה
President Prof. Nathan Dascal
  • dascaln@post.tau.ac.il

Israeli Society for Plant Sciences (ISPS)

האגודה ישראלית למדעי הצמח
President Dr. Shimon Rachmilevitch
  • rshimon@bgu.ac.il

Israel Stem Cell Society (ISCS)

אגודה ישראלית לתאי גזע
President Prof. Benjamin Dekel
  • benjamin.dekel@gmail.com

Israel Neuroimmunology Society

האיגוד הנוירולוגי בישראל
President Prof. Dimitrios Karussis
  • dkarussis@gmail.com

Zoological Society of Israel (ZSI)

העמותה לזואולוגיה בישראל
President Prof. Anat Barnea
  • anatba@openu.ac.il