Societies

Israel Society for Auditory Research (ISAR)

אגודה ישראלית לחקר השמיעה
President Prof. Karen B. Avraham
  • karena@post.tau.ac.il

Israel Society for Biochemistry and Molecular Biology (ISBMB)

האגודה הישראלית לביוכימיה וביולוגיה מולקולרית
President Prof. Amnon Horovitz
  • Amnon.Horovitz@weizmann.ac.il

Israeli Society for Bioinformatics and Computational Biology (ISBCB)

אגודה ישראלית לביואינפורמטיקה וביולוגיה חישובית
President Prof. Ora Furman
  • oraf@ekmd.huji.ac.il

Israel Biophysical Society

האגודה הישראלית לביופיסיקה
President Prof. Elisha Haas
  • Elisha.Haas@biu.ac.il

Israel Society for Skeletal Biology and Medicine

האגודה הישראלית לביולוגיה ולרפואה של השלד
President Prof. Dafna Benayahu
  • dafnab@post.tau.ac.il

Israel Society for Cancer Research (ISCR)

אגודה הישראלית לחקר הסרטן
President Prof. Eitan Yefenof
  • eitany@ekmd.huji.ac.il

Israel Society for Cell Biology (ISCB)

אגודה ישראלית לביולוגיה של התא
President
Prof. Ronit Sagi-Eisenberg
  • histol3@post.tau.ac.il

Israel Society for Clinical Laboratory Sciences (ILMAR)

איגוד ישראלי למדעי המעבדה הרפואית
President Prof. Nurit Algur
  • nurit@szmc.org.il

Israeli Forum for Cytoskeleton and Motility (IFCM)

הפורום הישראלי לשלד ותנועת התא
President Dr. Leah Gheber
  • lgheber@bgumail.bgu.ac.il

The Israeli Society for Developmental Biology (IsSDB)

אגודה ישראלית לביולוגיה התפתחותית
President Prof. Eli Arama
  • eli.arama@weizmann.ac.il

Israel Society for Diabetes

האגודה הישראלית לסוכרת
President Prof. Ardon Rubinstein
  • diabetes@netvision.net.il

Israel Society for Ecology and Environmental Quality Sciences

אגודה ישראלית לאקולוגיה ומדעי הסביבה
President
  • marcelos@tauex.tau.ac.il

Israel Endocrine Society (IES)

אגודה ישראלית לאנדוקרינולוגיה
President Prof. Avi Karasik
  • karasik@post.tau.ac.il

Israel Fertility Association (IFA)

אגודה ישראלית לחקר הפוריות איל"ה
President Prof. Foad Azem
  • azemf@tasmc.health.gov.il

The Israeli Society of Gene & Cell Therapy (ISGCT)

האגודה הישראלית לתרפיה גנטית ותאית
President Dr. Adi Barzel
  • adibarzel@gmail.com

Genetic Society of Israel (GSI)

האגודה הישראלית לגנטיקה
President Prof. Martin Kupiec
  • martin@post.tau.ac.il

Israel Society of Heart Research (ISHR)

אגודה ישראלית לחקר הלב
President Prof. Jonathan Leor
  • leorjonathan@gmail.com

Israel Immunological Society (IIS)

אגודה ישראלית לאימונולוגיה
President Prof. Mira Barda-Saad
  • bardasm@mail.biu.ac.il

Israeli Society for Mass Spectrometry

President Prof. Dana Reichmann
  • danare@mail.huji.ac.il

Israel Society for Medical Mycology (ISMM)

אגודה ישראלית למיקולוגיה רפואית-אימ"ר
President Prof. Esther Segal
  • segale@post.tau.ac.il

Israel Society of Medical Genetics

אגודה ישראלית לגנטיקה רפואית
President Prof. Lina Basel
  • basel@post.tau.ac.il

Israel Society of Microbiology (ISM)

אגודה ישראלית למיקרוביולוגיה
President Prof. Herve Bercovier
  • hb@cc.huji.ac.il

Israel Society for Microscopy

האגודה הישראלית למיקרוסקופיה
President Dr. Eyal Shimoni
  • eyal.shimoni@weizmann.ac.il

The Israeli Society for Neuroscience

עמותה ישראלית למדעי המוח
President Prof. Hagai Bergman
  • hagaibe@ekmd.huji.ac.il

Israel Society for Neurotrauma

האגודה הישראלית לטראומה מוחית
President Prof. Michal Schwartz
  • michal.schwartz@weizmann.ac.il

Israel Society for Oxygen

האגודה הישראלית לחקר חמצן ורדיקלים חופשיים
President Prof. Moran Benhar
  • benhar@technion.ac.il

Israel Society for Parasitology, Protozoology and Tropical Diseases

האגודה הישראלית לפרזיטולוגיה, פרוטוזואולוגיה ומחלות טרופיות
President Prof. Eli Schwartz
  • elischwa@post.tau.ac.il

Israel Society for Physiology and Pharmacology

האגודה ישראלית לפיזיולוגיה ופרמקולוגיה
President Prof. Israel Sekler
  • sekler@bgu.ac.il

Israeli Society for Plant Sciences

האגודה ישראלית למדעי הצמח
President Dr. Shimon Rachmilevitch
  • rshimon@bgu.ac.il

Israel Stem Cell Society (ISCS)

אגודה ישראלית לתאי גזע
President Prof. Shulamit Levenberg
  • shulamit@bm.technion.ac.il

Zoological Society of Israel

העמותה לזואולוגיה בישראל
President Prof. Anat Barnea
  • anatba@openu.ac.il